Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

Szlachetna Paczka - wspieramy potrzebującą rodzinę!

Druhny i druhowie, kochani rodzice, drodzy przyjaciele!

Wielkimi krokami zbliżają się do nas Święta Bożego Narodzenia – dla większości z nas jest to magiczny okres, który możemy bez większych trosk spędzić z ukochaną rodziną, dając sobie czas na wypoczynek.

Są rodziny, którym takiego szczęścia brakuje…

W ramach akcji „Szlachetna Paczka” organizujemy świąteczną pomoc dla jednej z takich rodzin – wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać najbardziej potrzebne dla nich rzeczy!


Organizujemy zbiórkę: żywności (z długą datą przydatności) – w szczególności żywności bezglutenowej, ze względu na chorobę jednego z członków rodziny; środków czystości: standardowych (płyn do mycia naczyń, żel myjący, pasta do zębów itp.) oraz przeznaczonych dla niemowląt (pieluchy rozm.5, oliwka, chusteczki nawilżone); odzieży – w szczególności dla noworodka, dodatkowo dla 4-letniej dziewczynki – rozm. 150 (ulubiony motyw: kraina lodu) oraz 28-letniego mężczyzny, rozm. XXL; pomocy szkolnych, wyposażenia mieszkania – w szczególności ciepłe koce, ręczniki dziecięce.

Wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób mogą wspomóc nas w naszych staraniach, proszę o kontakt – w razie potrzeby zorganizuję transport lub wskażę miejsce magazynowania podarków.
Zbiórkę prowadzimy do 9.12.2016 r

Osoba do kontaktu:
pwd. Sylwia Banach
tel. 513 137 080
s.banach@zhp.net.pl

Autor:Sylwek