Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

Relacja - Obóz Próchnówko 2017

Kolejny obóz już za nami. Udało się nam spędzić, mimo niesprzyjającej pogody, całe dwa tygodnie we wspaniałej atmosferze. Oprócz zajęć typowo harcerskich, w tym roku uczestnicy mogli przenieść się w klimat średnich wieków. Odwiedziliśmy dwa miejsca, które pozwoliły harcerzom poznać historią wczesnego oraz tzw. „dojrzałego” średniowiecza. Wzięliśmy udział w treningu umiejętności rycerskich oraz w wieczorze przedstawień.
Należy wspomnieć o zuchach, które towarzyszyły nam przez pierwszy tydzień. Jest to już 6-ty obóz komornickiego harcerstwa z udziałem najmłodszych członków organizacji.
Wyjątkowość tego wyjazdu zawdzięczamy również harcerzom z Ośrodka ZHP Puszczykowo. Wspólna gra i ogniska zostaną przez nas na długo zapamiętane.
Atmosfera lasu i jeziora Bytyń Wielki na pewno pozwoliły nam odpocząć, a co najważniejsze wzbogacić o nowe doświadczenia.

Trudno podsumować w kilku zdaniach to co działo się na naszym wyjeździe, jednakże nasze przygody można podziwiać na zdjęciach. Wszystkich rodziców, którzy chcieliby otrzymać te fotografie, prosimy o kontakt pod e-mailem: jakubekpatrycja0@gmail.com

 

Autor:Aduś

Komentarze