Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

5 sierpień, poniedziałek

Od samego rana (zaraz po śniadaniu, apelu no i oczywiście codziennych porządkach w namiotach) czekały na nas zajęcia w drużynach: harcerze starsi zajęli się rękodziełem i tworzeniem harcerskich symboli z brzozowej kory, harcerki szukały skarbu strzeżonego przez czarodziejkę - dh Sylwię, a zuchy wraz z dh Moniką udały się na grę terenową. Zajęcia trwały aż do obiadu, a po nim czekały na nas wspólne zajęcia zorganizowane przez samego druha komendanta. 
Dh Gładki przygotował dla nas bieg na orientację - kilka lub kilkanaście punktów (w zależności od drużyny) porozmieszczanych w lesie, które musieliśmy odnaleźć w jak najkrótszym czasie. Bieg okazał się być całkiem łatwy i bardzo przyjemny - nikt nie miał większych problemów ze znalezieniem zaznaczonych na mapach miejsc ;)
Po tak aktywnym dniu czkał nas relaksujący, imprezowy wieczór - KARAOKE :D Każdy z wielką chęcią wziął udział w zabawie prezentując przed resztą swoje wykonanie wybranej piosenki. Wierzcie lub nie, ale nawet kadra cudownie się bawiła i prezentowała swoje umiejętności wokalne ;)

 

Komentarze