Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

2013-09-21 Nabór do 24 DH "Watra" i 23 GZ "Wilcze Łapy"

W sobotnie przedpołudnie 21 września odbył się nabór w naszym szczepie. Dla wszystkich uczestników mieliśmy wiele atrakcji rozmieszczonych w obrębie Naszej polany harcerskiej.

Dzieci mogły wykazać się w różnych dziedzinach harcerskich i nie tylko. Ćwiczyli swoją odporność fizyczną na torze z przeszkodami, sprawdzali bystrość oka strzelając z wiatrówki oraz trenowali zdolność skupienia powiązaną z równowagą podczas przenoszenia wody na łyżkach. Ponad to uczestnicy mięli okazję przejścia się po linach i namalować swoje wyobrażenie harcerza. Między czasie każdy miał okazję sprawdzić co takiego może się znaleźć w Naszym polowym mieszkaniu - namiocie i w plecaku biwakowym.

Po zdobyciu nowych umiejętnosci przyszedł czas na mały teścik wiedzy. Każda drużyna musiała odgadnąć kto znajduje się na danym zdjęciu. Bystrość i pamięć wzrokowa pomogła im doskonale rozpoznać wskazane osoby.

Na koniec usiedliśmy w kręgu i wraz z harcerzami i zuchami z uśmiechem na twarzy trochę popląsaliśmy.

 

Kadra szczepu dziękuje wszystkim dzieciom za przybycie i ma nadzieję, że równie licznie przystąpicie do naszych drużyn. A więc do zobaczenia na zbiórkach.

 

Wszystkie zdjęcia na stronie:

https://plus.google.com/u/0/photos/104662943669033244909/albums/5926407927237070657?authkey=CNrzrNzg1fe1Jw

Autor:Monia