Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

2013-06-22 Cykl Poznaj Poznań z mapą

Przepraszamy, że tak późno, ale za to będą dwie relacje od razu.

26 maj 2013 II etap Cytadela

Zawody zostały rozegrane na terenie cytadeli, z startem masowym, bieg opraty na pętlach, tak że każdy miał praktycznie inną trasę, ale dokładniej tej samej długości, czyli: 5,6 km, ilość 28. Obiektywnie trzeba przyznać, że teren był dość przebieżny a co za tym idzie stosunkowo łatwy bieg. Oficjalne wyniki:
dh Sławek Dąbski: 15 miejsce, czas 42 min 56 s
dh Przemysław Gładysiak: 24 miejsce, czas 49 min 26 s.
Startowało 49 zawodników. Po tych zawodach Sławek zanotował awans w klasyfikacji generalnej na 6 miejsce, a Przemo na miejsce 11, łącznie skalsyfikowanych jest 85 osób.

22 czerwiec III etap Rusałka

Bieg klasyczny, 4,9 km do zaliczenia 15 PK, startowali jak zwykle Sławek i Przemo, teren miejscami bardzo zarośnięty a przez to technicznie bieg był dość trudny, pogoda dopisała i poza poparzeniami przez pokrzywy i poodzieraniu przez gałęzie więcej strat nie zanotowano. Oficjalne wyniki:
dh Przemysław Gładysiak, miejsce 18 1h 7min 57 s
dh Sławek Dąbski, miejsce 22 1h 16 min 21 s
Startowało 28 zawodników. Nasi druhowie zanotowali awans w klasyfikacji genrealnej, Sławek na miejsce 5, Przemo na miejsce 8, co nalezy uznać za super wyniki, biorąc pod uwagę że startują z zawodowcami. Szczególnie trzymamy kciuki za dh Sławka, który ma relane szanse na zajęcie miejsca w pierwszej trójce, co byłoby by wynikiem rewelacyjnym.
Dodam, ża na trasie Open wzięła udział dh Marta wraz z Gabrysią, Ulą i Piotrkiem.

Autor:Gładki

  

Komentarze