Czy masz teraz otwarte jakieś sprawności harcerskie/zuchowe?

A A A

2011-03-08 - Dzień Kobiet

 

8 marca jak to przyjęło sie już w naszej tradycji obchodzilismy DZIEŃ KOBIET, z tej okazji męska część kadry i 22 DSH przygotwała dla naszych dziewczyn specjalna zbiórke. 
W czasie jej trwania dziewczyny przy pomocy swoich ekspertów, czyli chlopaków musialy dowieść, która z nich jest "najwspanialsza":)

Aby wyłonić te najwspanialsze, dziewczyny zostały podzielone na 3 równe grupy i dostały do pomocy po kilku chlopaków z młodszej drużyny.

Każda z ekip  musiał wykonać  3 zadania przygotowane prze organizatorów:)


Pierwszym z nich bylo udzielenie odpowiedzi na zagadki opowiadające o  zwyczajach męzczyzn:) np: Dlaczego faceci lubia łowic ryby?  a odpowiedź poprawna brzmiała "Ponieważ mogą zdrzemnąć się 3 godziny i nazwać to sportem:)"

Druga konkurencja była oparta o znany telewizyjny program "Jaka to melodia" . Każda z ekip miała za zadanie odgądnać jaka piosenka została wlaśnie odtworzona. Miały na to 30 sekund za każdą poprawną odpowiedź drużyny dostawały punkty. W ramach wyjaśnień wszystkie piosenki miały w swoim tytule powiązanie do kobiety:).

Trzecia konkurencją było ułożenie trzech par puzzli na czas i odgadnięcie jaka znana  polka się  na nich znajduje:)

Gdy zawody dobiegły końca i "JURY" w składzie GROSZEK , SŁAWEK i BARTEK sumowało punkty, dziewczyny umilały czas graniem na gitarze i śpiewaniem.
Wreszcie nadszedł czas ogłoszenia wyników... ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich  uczestników

III miejsce zajeli "BARTEK i SŁAWEK"

II miejsce.... "GROSZEK"  

I miejsce egzekwo wszystkie 3 patrole biorące udział w konkursie, pod dowódctwem odpowiednio (Anety, Weroniki i Moniki)

GRATULACJE dla naszych pań są niesamowite:)


Na zakończenie zbiórki zastęp chłopaków z 24 DH Watra oraz Kadra przygotowały dla dziewczyn slodką niespodziankę, mam nadzieję że zbiórka sie podobala:) a w szczegolnosci Naszym Paniom:)
Tak więc  czekamy na rewanż ;)
a tym czasem jeszce raz ...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET:)

 

 

Autor:Groszek

Komentarze